1. 6. 2013 - Koncerty na dětském zastavení v čajovně u Džoudyho

Richard Lang bude hrát 1.6.2013 na tibetské mísy ve 13:00 a v 17:00 v čajovně U Džoudyho.

Dětském zastavení v čajovně u Džoudyho
Tibetské a nepálské centrum YAK YETI pro Vás připravilo dětský den v čajovně U Džoudyho, zváni jsou nejen děti, ale i dospělí.
Na místě si lze nakreslit mandalu s paní Miroslavu Matičkovou, poslechnout si autorské čtení Himálajských pohádek z úst Miroslava Pošty, který dětem ukáže a vysvětlí tibetské předměty. Knihu, která nese ocenění Zlaté stuhy za nakladatelský počin, lze zakoupit za zvýhodněnou cenu přímo na místě, pokud chcete, i s podpisem.
Během dne se na nás přijde podívat slečna z dětské agentury Europáček a zatančí si s námi. Lze si zakoupit tibetské a nepálské pokrmy, z jejichž zisku je financována, mimojiné, výstavba základních škol v Nepálu.
Na tibetské mísy nám zahraje pan Richard Lang. Adam centrum, kousek za rohem, nabízí po celý den 50% slevu na solnou jeskyni, tedy za 225kč pro 7 členou skupinu.
Všichni účastníci budou plynule, během celého dne k dispozici.
Přijďte se pozastavit snad jen na čaj (Džoudy pro Vás nabízí čisté čaje nad 60kč, za 60kč), nebo si nakreslit, poslechnout, zatančit si, seznámit se, nebo prostě pobýt a vytvořit tak společně poklidnou atmosféru celého dne, to je cílem Dětského zastavení u Džoudyho.
Vstupné je dobrovolné!

Ke stažení: